[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platności] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Gość:  186724

Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone są na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mogą Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa II - Elfy (Filia)

Nasza grupa to "Elfy". We wrześniu po raz kolejny w swoim życiu zaczynamy zabawę i naukę w przedszkolu. W naszej grupie jest 18 osób, 10 dziewczynek i 8 chłopców. Każdy dzień w naszej grupie to aktywne, radosne poznawanie i rozumienie otaczającego nas œwiata. Bardzo lubimy bawić się, malować i rysować, ponieważ to zawsze poprawia humor nawet w najbardziej szare i pochmurne dni. Chętnie uczymy się piosenek, wierszy i bardzo aktywnie uczestniczymy w zajęciach.... ale najbardziej lubimy zabawę w naszym kolorowym ogrodzie przedszkolnym. Pani Weronika, Pani Basia i Pani Marta uczą nas również jak radzić sobie z trudnościami i cieszyć się każdą chwilą. Do przedszkola przychodzimy zawsze z uœmiechniętą buzią.

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mogą Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody właścicieli strony i autora zabronione.