[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platności] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Gość:  204782

Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone są na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mogą Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa IV - Leśne Ludki

Leśne ludki - to oddział dzieci 6-letnich. Wychowawcami są pani Karolina Ryfka oraz pani Barbara Turlej, a nauczycielem wspomagającym pani Marta Kamińska. Grupa liczy 19 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 9 chłopców. "Leśne Ludki" w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Realizujemy program "Od przedszkolaka do pierwszaka" z pakietem edukacyjnym "Tropiciele". Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Sš wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Pomimo połšczenia dzieci z różnych grup, sš otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mogą Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody właścicieli strony i autora zabronione.