[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platno¶ci] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Go¶ć:  204955

Nasze Przedszkole obejmuje opiek± dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone s± na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mog± Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa I - Motylki

Grupa Motylki liczy 25 dzieci: 11 dziewczynek i 14 chłopców. Nasze panie zapoznały nas z kodeksem przedszkolaka i codziennie staramy się przestrzegać zasad panujących w grupie. Jeste¶my najmłodsz± grup± w naszym przedszkolu. Pocz±tek roku jest dla nas trochę trudny, gdyż dopiero poznajemy swoje panie, swoje przedszkole, siebie nawzajem i wiadomo - trochę tęsknimy za rodzicami. Najwięcej czasu po¶więcamy na naukę samodzielno¶ci i wspóln± zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych dla nas rzeczy. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różne zajęcia i zabawy zapoznające nas z najbliższym ¶rodowiskiem. Bardzo lubimy spacery, więc często wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, by tam się wyhasać i pobiegać. Po dniu pełnym wrażeń relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej oraz bajek.

Wychowawczynie: Anna Maleszewska, Agnieszka Okuń.

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mog± Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody wła¶cicieli strony i autora zabronione.