[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platności] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Gość:  204953

Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone są na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mogą Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa III - Skrzaty

Grupa SKRZATY to dzielni czterolatkowie, bawiący się i zdobywający nowe umiejętności w Przedszkolu przy ulicy Siedleckiej. Nasza grupa składa się z 10 dziewczynek i 11 chłopców. Jesteœmy bardzo aktywni, czasem trochę głośni, ale tylko dlatego, że tak ciekawi świata. Uwielbiamy wszelkie działania artystyczne - śpiew, taniec oraz zajęcia plastyczne i techniczne. Bardzo lubimy też słuchać bajek.Nasze zainteresowania obejmują również świat przyrody, dlatego chętnie dbamy o otaczajšcą przedszkole zieleń. Nie należy jednak zapominać, że na codzień towarzyszy nam sport. Różnego rodzaju aktywności ruchowe sprawiają nam wiele radości, te w sali i te na przedszkolnym placu zabaw. Lubimy też spacery po najbliższej okolicy oraz wycieczki. Wszyscy w grupie czujemy się swobodnie i bezpiecznie, dzięki temu codziennie rozwijamy swoją aktywność oraz kreatywność.

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mogą Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody właścicieli strony i autora zabronione.