[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platności] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Gość:  204782

Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone są na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mogą Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa II - Słoneczka

Grupa dzieci 4 - letnich "Słoneczka" liczy 13 chłopców i 12 dziewczynek. Troje dzieci doszło do grupy od września 2019 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok. W naszej grupie "uczymy się bawiąc i bawimy ucząc". Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Każdego dnia przedszkolaki dzielnie i z uśmiechem przekraczają próg klasy. Wesołe, aktywne, pełne zaangażowania i aktywności dzieci poznają nowš klasę, kšciki zabaw i nowe zabawki. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym Dzieci aktywnie spędzają czas korzystając nie tylko ze sprzętu ogrodowego, ale również z różnorodnych pojazdów (hulajnogi, auta, motory). Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchajšc czytanych ksišąek i muzyki.

Wychowawczynie: Katarzyna Liżewska i Ewa Wierzbicka

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mogą Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody właścicieli strony i autora zabronione.