[O Nas] [Kadra] [Grupy] [Rodzice] [Platności] [Statut] [Program] [Ogłoszenia] [Wydarzenia] [Kontakt] [Archiwum] [Video] [Powrót]

Gość:  184953

Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci podzielone są na poszczególne grupy według kryterium wieku. Obecnie w naszej placówce funkcjonuje 9 grup. Poniżej dowiemy się o naszych milusińskich i ich grupach dużo...dużo więcej.

Poniżej mogą Państwo pobrać niniejszy tekst w formie dokumentu PDF.

Pobierz plik z opisem Grup dzieci w Przedszkolu nr 186 (bez zdjęć):  PDF/256kB

Grupa V - Żabki

Grupa V "Żabki" liczy 25 dzieci i są to dzieci sześcioletnie. Dzieci uczęszczają do przedszkola już 4 rok, więc świetnie się znają i chętnie nawiązują nowe przyjaźnie z koleżankami i kolegami, którzy w tym roku dołączyli do naszej grupy. "Żabki" chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez panie. Podczas zajęć poznają litery, cyfry, uczą się wierszyków, piosenek, chętnie rysują, malują i lepią. Dzieciaki bardzo lubią gry i zabawy ruchowe organizowane w przedszkolu i na placu zabaw, dzięki czemu mogš rozładować spore pokłady energii. Chłopcy chętnie grają w piłkę, dziewczynki wolą wznosić budowle z piasku i podglądać życie owadów. Wszyscy są pogodni, radośni, bardzo ciekawi świata, otwarci na innych i chętni do nauki i pracy.

Wychowawczyniami grupy są: mgr Agnieszka Okuń i mgr Anna Maleszewska.

[Przedszkole]
Zdjęcia z zajęć i z wydarzeń grupy mogą Państwo zobaczyć na Naszej stronie
Facebook'a.


SPORTUSIE 2007-2016 www.sportusie.pl WEBMASTER
© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie materiałów bez zgody właścicieli strony i autora zabronione.